TT Ads

Czy może coś bardziej zepsuć przyjemność spacerów niż psie odchody czające się na trawnikach i innych terenach zielonych? A przecież można w prosty, wygodny i szybki sposób walczyć z plagą takich zanieczyszczeń. Wystarczy poustawiać przy osiedlowych trawnikach i skwerach specjalne kosze na psie odchody. Takie pojemnik warto sprawić sobie także na własnym podwórku, po którym biega czworonożny przyjaciel – tym bardziej, że kosze na psie odchody charakteryzują się estetycznym i ciekawym wyglądem.

Wykonanie

Kosze na psie odchody najczęściej wykonane są z wysokiej jakości stali pomalowanej proszkowo antykorozyjną farbą. Dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach. Ale najważniejsze jest to, że są one bardzo praktyczne. Najczęściej są wyposażone w podajnik woreczków na psie odchody, a nawet wygodnych łopatek. Istnieją także modele, w których automatyczny podajnik wydaje te akcesoria dopiero po wrzuceniu odpowiedniej monety. Kosze na psie odchody są szczelne, zwykle wyposażone w klapkę, przez którą nie wydostają się ze środka nieprzyjemne zapachy. Dzięki takim zastosowaniom przechodnie nie muszą oglądać psich odchodów zalegających w śmietniku, a sam proces ich wyrzucania jest higieniczny.

Możliwości odróżnienia od klasycznych koszy

Aby przechodnie mogli w prosty sposób odróżnić kosze na psie odchody od tych standardowych, te pierwsze posiadają odpowiednie nadruki, również humorystyczne. Poza najczęściej spotykanym zdjęciem (symbolem) psa mogą wystąpić napisy zachęcające do sprzątania po pupilu czy humorystyczne teksty, takie jak „toaleta dla psów”. Pojemniki na psie odchody są kolorowe, wesołe, wygodne w użyciu – dzięki temu nawet dzieci są w stanie chętnie posprzątać po swoich czworonożnych przyjaciołach.

Koszt na własnej posesji

Jeśli ktoś szuka kosza na psie odchody do własnej posesji, może pokusić się o rozwiązanie odznaczające się nietypowym designem. Nabyć można na przykład kosz z dużą pokrywą w kształcie psa, finezyjne i stylizowane kosze z żeliwa czy też pojemniki z drewnianymi wstawkami. Takie kosze na psie odchody okazują się nie tylko praktyczne, ale i ozdobne – są ciekawym elementem małej architektury.

TT Ads